Uw contactpersonen

TELEFOON ALGEMEEN: 0545 293515
Geert Kersten

Geert Kersten
Directeur
geert@nkineede.nl

Ans Kersten

Ans Kersten
Directrice
ans@nkineede.nl

Frank Floris

Frank Floris
Boekhouding & systeembeheer
frank@nkineede.nl

Gerben van Zutphen

Gerben van Zutphen
Verkoop binnendienst
gerben@nkineede.nl

Stephan Boekelder

Stephan Boekelder
Verkoop Binnendienst stephan@nkineede.nl

Dave Kersten

Dave Kersten
Kunststofbewerking Verkoop & Inkoop
dave@nkineede.nl

Stef Weerkamp

Stef Weerkamp
Verkoop Buitendienst - rayon noord
stef@nkineede.nl

Nick Kersten

Nick Kersten
Verkoop buitendienst - rayon zuid
nick@nkineede.nl

Leendert van Tilborg

Leendert van Tilborg
Verkoop Buitendienst - rayon oost
leendert@nkineede.nl

Dianne Schutten

Dianne Schutten
Backoffice dianne@nkineede.nl

Wim ten Bras

Wim ten Bras
Hoofd prefab afdeling wim@nkineede.nl

Emiel Tekampe

Emiel Tekampe
Engineering emiel@nkineede.nl

boven